Yetkinliklerimiz

VMware Principal Partner

Sanallaştırma sektöründeki lider konumda yer alan yazılım şirketi VMware, kurumların BT operasyonlarını kolaylaştırarak, güncel teknolojileri kullandırmaya ve bilişim altyapısını güncelleştirmeye olanak sağlamaktadır.

Veri Merkezi Teknolojileri ihtiyaçlarınızda doğru iş ortağını seçmek işiniz için kritik öneme sahiptir. vSmart, Yazılım Tanımlı Veri Merkezi ihtiyaçlarınıza uygun VMware çözümlerini tanımlamaya ve uygulamaya yardımcı olacak en üst seviye uzmanlığa sahip olduğunu gösteren Master Services Competencies (MSCs) yetkinliklerine sahiptir.

vSmart Bilgi Teknolojileri, VMware’ in Lisanslama ve Danışmanlık hizmetlerini en yüksek iş ortaklığı seviyesi olan "Principal Partner" ünvanı ve uzman kadrosunun Master Services Competencies (MSCs) yetkinlikleriyle Data Center Virtualization, Network Virtualization, Multi-Cloud, Cloud Native ve Desktop and Mobility çözümlerinde müşterilerine kaliteli ve üretici standartlarında hizmet vermektedir.

VMware Authorized Training Center (VATC)

VMware Yetkili Eğitim Merkezleri (VATC), müşterilerine ve kanal ortaklarına yetkili VMware teknik eğitimi vermek üzere VMware tarafından dikkatle seçilen eğitim ortaklarıdır.

vSmart Bilgi Teknolojileri, yeni nesil teknoloji ve çözümleri alanında uzman kadrosu ile bilişim dünyasındaki gelişmeleri dünya ile eşzamanlı Türkiye pazarına başarıyla sunarak, bilişim altyapısını güncelleştirmeyi, büyütmeyi ve dünya standartlarına uyumlu hale getirmeyi hedefleyen firmaların ve kurumların altyapılarına uygun gerekli çözümleri ve desteği sunmaktadır.

vSmart, VMware Authorized Training Center (VATC) ve VMware Education Reseller Partner (VERP) ünvanlarına sahip olup, VMware’in Türkiye’deki en büyük Yetkili Eğitim Merkezi’dir. Bünyesinde bulundurduğu kıdemli danışmanları VCP, VCAP, VCIX, Level-2 VCI, Mentor VCI gibi VMware’in üst seviye sertifikasyonlarına sahiptir.

Veeam Authorized Education Center

vSmart Bilgi Teknolojileri, yedekleme ve veri korumanızın iyi yönetildiğinden emin olmak ve Veeam çözümleri hakkında derinlemesine bilgi edinmek isteyenler için resmi VEEAM VMCE Eğitimleri sağlamaktadır.

 

VMCE sertifikası, bir mühendisin Veeam Software çözümlerini doğru şekilde uygulamak ve yapılandırmak için gerekli uzmanlığa sahip olduğunun belgelenmiş kanıtıdır. Verimliliği artırmak, işletme maliyetlerini azaltmak, kişisel kariyer ilerlemesini ilerletmek isteyen BT uzmanı için harika bir yatırımdır.

Güncel eğitim takvim ile size en uygun tarihi belirleyip eğitim programınızı oluşturun.

EĞİTİM TAKVİMİ