Bütünleşik Altyapı Çözümleri

Awaken
the Force of Hyper-Convergence

?>
Hyper-Converged Altyapısı Neden Önemli?

Tümleşik altyapı çalışmaları teknolojiyle birlikte her geçen gün yenilenmekte ve geldiği son noktada ise hyper converged sistemleri olarak adlandırılmaktadır. Bu sistem ile sunucu ve veri depolama platformaları tek bir kutu içerisinde tak-kullan şeklinde verilmekte ve kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. İhtiyaç duyulan yedekleme, arşivleme, depolama, sanallaştırma, felaket kurtarma, bulut sistemleri ve iş sürekliliğini karşılamaya yönelik olarak ihtiyaç duyulan tüm sistemleri tek bir kutuda barındıran tümleşik altyapı-hyper converged sistemler ile altyapınızı normalden daha ucuza mal edebilirsiniz. Firmanızın büyüme talebi doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz sistemlere kutu sayısını arttırarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hyper-Converged ile elde edilen kazanımlar

Kurumların sahip oldukları altyapılar kadar bunların sağlıklı bir şekilde güncellenip yenilenebilir olması da büyük bir önem arz etmektedir.

Her sistem kendi içeresinde birden fazla bileşenden oluşur ve bunların kendi içerisinde uyumlu çalışması gerekmektedir. İçlerinden birinin güncellenmesi beraberinde uyumsuzluğu getirebildiği gibi iş kayıplarına da neden olabilmektedir. Tümleşik Altyapı-Hyper Converged Sistemler bu tip sorunlarda ihtiyaç ve risklere cevap verebilmektedir. Bu sistem içerisinde mevcut güncellemeler tek tek bileşenleri değil sistemin tüm parçalarını kapsayacak şekilde, en az risk ile yapılmaktadır. Bu sayede sistem bileşenleri arasında uyumsuzluk ihtimali ortadan kaldırılmakta ve tüm altyapı sistemlerinin güncel ve yenilebilir durumda kalması sağlanmaktadır.  

LÜTFEN SÖYLEYİN

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi ve destek almak isterseniz yandaki formu bize iletmeniz yeterli.

Sanal Üçgen