İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma

Disaster
can strike anytime... Is your business ready?

?>
Felaket Kurtarma Merkezi (Disaster Recovery)

Erişilebilirliğinizi kendi belirlediğiniz bir veri merkezinde ya da vSmart'ın tamamen SDDC üzerine kurulu profesyonel alt yapısında güvenceye alın!

Kurumların iş hayatında istedikleri verim ve performansı alabilmeleri için sistemlerinin donanımlarının, veri depolama ve yedekleme hizmetlerinin tam ve doğru çalışması gereklidir. Mevcut donanım ve yazılımların birinde meydana gelebilecek her türlü aksaklık, sorun, hata veya fiziksel ortamlarda istemsiz meydana gelebilecek değişiklikler iş hayatınızı olumsuz etkileyebildiği gibi ciddi kayıp ve zararlara da yol açabilir. Bunların önüne geçebilmek ve iş sürekliliğini sağlamak için felaket önleme sisteminizin olması gerekmektedir. Oluşabilecek bir felaket durumunda (sel, deprem, yangın, sistem arızaları ve insan hataları) kurumların en az zarar ve kayıp ile çıkmalarını ve sonrasında sistemlerin doğru ve etkili çalışması için gerekli plan ve hazırlığın yapılmasını içeren çalışmaların var olması iş sürekliliğinin olması açısından önemlidir. Bu anlamda vSmart Bilişim, kurumların etkili iş sürekliliğini devam ettirebilmeleri adına olası felaket durumlarında bilgi işlem altyapısının tamamının veya bir kısmının daha sonra çalıştırabilir bir kopyası alarak çalışır halde hazır bulundurulmaları ve felaket anında otomatik devreye girerek kayıpları azaltmayı sağlayan felaket kurtarma hizmetini vermektedir.

vSmart Felaket Kurtarma Merkezi

Sunucularınızı vSmart Veri Merkezinde (TIER III ) güvenle barındırabilir, olası bir felaket anında hemen devreye alabilirsiniz.

Olası bir felaket durumunda vSmart

  • Kesinti yaşanmasını engelleyecek önlemlerin alınması
  • Felaket anında sistemlere anında müdahale
  • Riskleri en aza indirme
  • Şirket altyapılarını iş sürekliliği ve felaket kurtarma stratejileri üzerine yapılandırma ve inşa etme
  • Felaket kurtarma sisteminin dönemsel olarak test edilip, eksikliklerinin giderilmesi
    Konularında müşterilerine tam ve donanımlı bir şekilde çözüm ve  destek hizmeti sağlamaktadır.  

LÜTFEN SÖYLEYİN

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi ve destek almak isterseniz yandaki formu bize iletmeniz yeterli.

Sanal Üçgen