Hakkımızda

Hakkımızda

vSmart Bilgi Teknolojileri, alanında deneyimli ve uzman kadrosu ile bilişim dünyasındaki güncel teknolojileri kullanarak, bilişim altyapısını güncelleştirmeyi, büyütmeyi ve dünya standartlarına uyumlu hale getirmeyi hedefleyen firmaların ve kurumların bilişim altyapılarına uygun gerekli çözümleri ve desteği sunar.

Sektördeki tecrübelerini müşterilerine aktarmayı hedefleyen firmamız, önceliğini kaliteli hizmet anlayışına vermektedir. Firmamızda, eğitim, danışmanlık, bakım ve destek ve dış kaynak alanlarında uzmanlaşmış, saha tecrübesi olan uzmanlar tarafından verilen hizmetler yürütülmektedir.

Veri merkezi ve altyapı çözümlerinde VMware, Microsoft, Linux, EMC, Dell, Veeam ve benzeri daha birçok farklı üreticiye ait çözüm ve hizmet sağlanmaktadır. Firmamız bünyesinde, bu üreticilere ait verilen eğitimlerde, resmi eğitmen ve profesyonel danışman sertifikalarına sahip mühendisler görev almaktadır.

vSmart Logo
vSmart Logo Back
NEDEN VSMART

Gücümüzü müşteri memnuniyetinden alıyoruz.

vSmart Bilgi Teknolojileri, tecrübesiyle kısa sürede müşterilerine uygun çözümleri üretmekte ve gereken hizmet planlamasını yapmaktadır.

 

  • Tek bir noktadan kapsamlı hizmet veren,
  • Saha bilgisine ve tecrübesine sahip sertifikalı kadrosu bulunan,
  • Profesyonel eğitim, danışmanlık ve bakım desteği alanlarında hizmet sunan,
  • İhtiyaca göre uyarlanabilme esnekliğine sahip güncel teknolojik çözümleri veren,
  • Firmalara uygun geliştirilebilir çözümler sunan,
  • Lider üreticiler ile bilişim ortaklığı içinde olan,
  • Uçtan uca hizmet verme ilkesine bağlı,
  • Tek bir çatı altında VMware Eğitim Hizmetleri Sağlayıcısı ve VMware Profesyonel Hizmetler Sağlayıcısı yetkinliği ile birlikte resmi VMware eğitimleri ve resmi VMware danışmanlık hizmetlerini veren,
En Büyük

Vizyonumuz, ilk tercihiniz olmak.

Bulut bilişim ve sanallaştırma sektörüne yön veren, bilgi sağlayıcısı konumunda olan, sektör çalışanları ve müşterilerinin ilk tercihi olan bir marka haline gelmek, firmamızın vizyonunu oluşturmaktadır.

En Büyük

Misyonumuz, her daim güncel kalmak.

Teknolojik gelişmeleri takip ederek, yenilikleri müşterilerine vakit kaybetmeden sunan, kaliteli hizmet anlayışını katma değeri olan çözümler ile güçlendiren bir firma olma yolunda ilerlemek firmamızın öncelikli misyonudur.

Resmi VMware eğitimlerine katılmak için
güncel takvime göz atın.

Eğitim Takvimi