Destek

Destek

vSmart Bilgi Teknolojileri, son teknolojik gelişmeleri takip ederek kurumlara yeni sistemlerin kurulumunu yaparken, mevcut alt yapıyı da yeni ve performansı daha etkili olan sürümlere yükseltmektedir. Böylelikle kurumların ve firmaların yeniliklerin gerisinde kalması engellenmekte ve var olan yeniliklere hızlı bir şekilde sahip olması sağlanmaktadır. Firmamız, eski uygulamalarda kalan güvenlik ayarlarının, işleyişin ve verilerin kontrol ve yönetiminin aksatılmadan yeni sürümlere ve uygulamalara geçirilmesini planlamakta, tasarım ve uygulama sonrası destek ve bakım hizmetlerini de sunmaktadır. Bu sayede hizmet kesintisi ve veri kaybı yaşanmadan, müşterilerimizin sistemleri güncellenmektedir.

Kurumsal BT alt yapıları oldukça değişkendirler ve çeşitlilik gösterirler. Geniş bir yelpazeye sahip olan BT alt yapı çözümleri, telekomünikasyon, donanım ve yazılım gibi pek çok farklı çözümü içerir. Kullanıcı üretkenliğinin sağlanması ve alt yapılardan maksimum verimlilik alınması için gerekli olan BT bakım ve desteği, uzman ekibimiz tarafından tek bir noktadan yapılmaktadır.

 

Kıdemli ve Tecrübeli Danışmanlar

Firmamız, teknik uzmanlardan oluşan geniş kadrosu ile müşterilerin yüksek SLA şartlarının sağlanması adına esnek bir program hazırlamaktadır. Tamamen müşterinin ihtiyacına yönelik hazırlanan esnek planlar sayesinde, uygulama sonrasında kurumların daha yüksek bir iş performansına sahip olması hedeflenmektedir. Sıfırdan bir alt yapı kurmanın her zaman daha maliyetli olacağı unutulmamalıdır. Firmamızın sağlayacağı bakım ve destek hizmetleri, oluşan teknik sorun ve arızaların zamanında giderilmesini ve düşük profilli alt yapıların profilini yükselterek, genel performansın artmasını sağlayacaktır.

vSmart Bilişim olarak müşterilerimize bakım ve destek alanında şu hizmetler sunulmaktadır:

  • Müşterilerin sahip olduğu BT alt yapısı için maliyeti azaltmak
  • Kısa ve uzun vadede BT bakım ve destekten kar sağlamak
  • Tüm BT sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak
  • Zamanında ve etkili çözümler sunarak oluşabilecek arızaların ve kesintilerin önüne geçmek
  • Önemli ve kurumlara ciddi zarar verebilecek arızaların, teknik sorunların oluşmasını engellemek
  • Sistem performansını ve üretkenliğini arttırmak
  • Kullanıcı memnuniyetini arttırmak ve korumak
LÜTFEN SÖYLEYİN

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sunduğumuz hizmetlerle ilgili detaylı bilgi ve destek almak isterseniz yandaki formu bize iletmeniz yeterli.